Food

slogan

,,DODO CUKRUS” NERAFINUOTAS IR NATŪRALUS RUDASIS CUKRUS IŠ MAURICIJUS

online shopping

DODO

 „Dodo cukrus“ pristato kokybes etikete cukraus kuris yra pagamintas Mauricijuje. „Dodo cukrus“ pateikia specialų cukraus asortimentą kuri sudaro, Demerara, Muskovado, Coffee crystals, Golden granulated. Tai 100 % natūralus cukrus gaminamas nenaudojant jokiu cheminiu medziagu ar balikliu. Nerafinuotas rudasis cukrus tinka kepimui ir virimui, taip, pat yra labai populiarus kaip kavos ir arbatos saldiklis. Nerafinuotas „Dodo cukrus“ nėra paprastas saldiklis, jis labai pagerina maisto bei gėrimu skoni ir yra sveikesnis nei rafinuotas

LT-Demerara

,,Dodo Cukrus" Demerara

,,Dodo cukrus” Demerara turintis ypatingą sodrų aromatą, kuris kai kuriems žmonėms, manantiems, kad cukrus neturi kvapo, gali sukelti netgi šoką. Pirma mintis – į šį cukrų kažko pridėjo. Bet ištikrųjų, taip kvepia melasa, gaunama perdirbant cukranendres – tai tikrai labai natūralus produktas. Žinovai šiuo cukrumi skanina kavą – jis suteikia gėrimui ypatingą skonį.

Demerara cukrus tinka naudoti gėrimams, kepiniams, padažams bei sirupui pagardinti, jis suteiks jūsų patiekalams ypač švelnaus karamelės skonio.

 

LT-Dark

,,Dodo Cukrus" Dark Muscovado

,,Dodo cukrus” Dark Muscovado – tamsiai rudas, beveik juodas ir labai drėgnas. Kai kurie gurmanai šį cukrų valgo vieną. Jis labai tinka gaminti ypatingiems padažams, gardinti patiekalams, gaminti musus ir karštą vyną. Šis cukrus ypač tinka airiškai kavai, juodai arbatai, kepiniams ir karamelės virimui.

 

LT-Coffee

,,Dodo Cukrus" Coffee Crystals

,,Dodo cukrus” Coffee crystals yra puikus priedas prie kavos. ,, Dodo CukrusCoffee Crystals suteikia gardaus bei subtilaus saldumo kavai, kadangi, cukrus lėtai tirpsta ir atskleidžia visą skonį ir saldumą išliekanti kavoje ilgesnį laika. Šie dideli, stambūs kristalai yra skirti lėtam tirpimui, paliekant malonų melasos sirupo skonį, balansuojant jį su skoniu ir maloniu kavos gėrimo patirimu. Šie dideli kristalai taip, pat suteikia itin traškų įdarą sausainiams, bandelėms, pudingams, meduoliams ir ledams.

 

 

LT-Golden

,,Dodo Cukrus" Golden Granulated

,,Dodo cukrus” Golden Granulated – tai šviesiai geltoni kristalai, idealiai tinkantys kavai, arbatoms, vaisių salotoms ir košėms.

 

LT-Light

,,Dodo Cukrus" Light Muscovado"

LT-Cubes

,,Dodo Cukrus" Demerara Cubes"